zapraszamy do kontaktu

+48 32 722 84 54

Szukaj

O nas

 

Od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów swoją wiedzą i pełnym zaangażowaniem. Naszą misją jest umożliwienie Klientom osiągnięcia maksymalnego rozwoju poprzez optymalne wykorzystanie informacji, co jest możliwe dzięki dostarczeniu przez nas najwyższej jakości usług z zakresu badań i analiz. Odgrywamy istotną rolę, jako wiodąca firma badawcza działająca na styku świata nauki i biznesu.

To co wyróżnia nasz zespół, to równoległe doświadczenie biznesowe oraz akademickie, dające gwarancję perfekcyjnej znajomości najnowszych teorii badawczych oraz ich praktycznych zastosowań.

Skutecznie realizujemy i konsultujemy projekty biznesowe oraz badawczo-rozwojowe zarówno o zasięgu krajowym jak i międzynarodowym.
Warto nam zaufać, tak jak ponad czterystu zadowolonych klientów.

Nasz zespół tworzą eksperci, specjaliści, samodzielni pracownicy naukowi oraz młodzi ludzie, dla których badania to plan na zawodowe życie.

 

 

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy!

W trybie ciągłym rekrutujemy ekspertów dziedzinowych, metodologów oraz koordynatorów z własną siatką ankieterską.

W aplikacji koniecznie dopisz: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Grupa BST sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji przeprowadzanych w terminie 12 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody.”

Klauzulę zgody na przetwarzanie danych możesz również pobrać TUTAJ i dołączyć jako osobny dokument w formie podpisanego skanu.

Ponadto prosimy o dołączenie do dokumentacji skanu podpisanej Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy. Klauzulę w formacie PDF możesz pobrać TUTAJ

 

 

Nasi partnerzy strategiczni:

logo_projekt_egoistkap9

 

ecrf

Compassmedica

 

 

 

 

Zarząd

 

 

Zdzisław Wolny – badacz z 15 letnim stażem, certyfikowany audytor CFE. Posiada bardzo bogate doświadczenie w realizowaniu kilkuset projektów, w tym na stanowiskach kierowniczych, dla samorządów wszystkich szczebli oraz klientów komercyjnych. Prezes zarządu Grupa BST Sp. z o.o.

Andrzej Kempa – absolwent Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim, doktorant w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. W latach 2007-2020 kierownik lub członek zespołu badawczego w ponad 450 projektach badawczych. Ekspert ds. rynku pracy i badań pracowniczych w szczególności z zastosowaniem metod jakościowych i ilościowych. Współorganizator i uczestnik szeregu paneli dyskusyjnych, specjalista ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz relacji B2B i B2C. Wiceprezes zarządu Grupa BST Sp. z o.o.copyright 2020 by wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry