O nas

Od kilkunastu lat, w pełni zaangażowani wspieramy naszych Klientów swoją wiedzą.

Naszą misją jest umożliwienie Klientom osiągnięcia maksymalnego rozwoju poprzez optymalne wykorzystanie informacji, co jest możliwe dzięki dostarczeniu przez nas najwyższej jakości usług z zakresu badań i analiz. Odgrywamy istotną rolę jako wiodąca firma badawcza funkcjonująca na styku świata nauki i biznesu.
To, co wyróżnia nasz zespół, to równoległe doświadczenie biznesowe oraz akademickie, które daje gwarancję perfekcyjnej znajomości najnowszych teorii badawczych oraz ich praktycznych zastosowań.
Skutecznie realizujemy i konsultujemy projekty biznesowe oraz badawczo-rozwojowe zarówno o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym.
Nasz zespół tworzą eksperci, specjaliści, samodzielni pracownicy naukowi oraz młodzi ludzie, dla których badania to plan na zawodowe życie

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy!

W trybie ciągłym rekrutujemy ekspertów dziedzinowych, metodologów oraz koordynatorów z własną siatką ankieterską.

W aplikacji koniecznie dopisz: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Grupa BST sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji przeprowadzanych w terminie 12 miesięcy od daty wyrażenia niniejszej zgody.”

Klauzulę zgody na przetwarzanie danych możesz również pobrać TUTAJ i dołączyć jako osobny dokument w formie podpisanego skanu.

Ponadto prosimy o dołączenie do dokumentacji skanu podpisanej Klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy. Klauzulę w formacie PDF możesz pobrać TUTAJ.

Nasi partnerzy strategiczni

Jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami.